انصار امام احمد الیمانی صلى الله عليه وآله
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پاسخ به سؤالات مختلف از طريق سيد احمد الحسن (ع)

2 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

پاسخ به سؤالات مختلف از طريق سيد احمد الحسن (ع) - صفحة 2 Empty رد: پاسخ به سؤالات مختلف از طريق سيد احمد الحسن (ع)

پست من طرف فرياد زينب الإثنين 10 نوفمبر - 3:29

س / بسمه تعالى
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
از حضرتعالی می خواهم كه به این دو سؤال زیر جواب دهید جزاكم الله خيراً

س 1) از معجزه های شما برای اثبات این دعوت خود این است كه مردم در خواب، امام (ع) را می بینند و آن حضرت مردم را به تبعیت کردن از شما فرمان می دهد و من تلاش كردم ولی تا حالا موفق نشده ام پس خواهشمندم چگونگی این كار را برای من بگوئید. خداوند به شما جزای خيرعطا فرماید.

س 2) كسانی هستند كه ادعا می كنند كه از همه عالمترند واز همه به خداوند نزدیكترند مثل سید محمود حسنی وادعا می كند كه او ولی امر مسلمین است و خواهان مناظره است واز آنجا كه شما برای اثبات حجت و دعوت خود دست به مناظره زده اید پس چرا با این شخص مناظره نمی كنید تا ادعای دروغ وی را فاش کنید زیرا سید محمود حسنی ادعا كرده است یكی از دلایل اعلمیت او این است که تا حالا كسی نتواسته با او مناظر كند).
از حضرتعالی تقاضا می كنم كه به این دو سؤال جواب دهید چون اینکه من بيش از اندازه تحت تأثیرشما قرار گرفته ام وليكن تا حالا جوابى براى اين سؤالهايم دريافت نكرده ام. وفقكم الله تعالى لمرضاته.

مرتضى
5/ج1/1426هـ ق

ج / بسم الله الرحمان الرحيم والحمد لله رب العالمين
برای دیدن رؤیا دعای رؤیا را بخوان (دعا در جواب سؤال 14 موجود است) من ( و پناه بر خدا از شر منیت )، همه را برای اثبات حقیقت به مناظره بوسیله قرآن كریم دعوت كردم واز جمله آنها سید محمود حسنی كه بوسیله علم اصول فقه به مناظره دعوت می كند وشیخ ناظم عُقیلی كه از انصار است در كتاب « الافحام لمکذب رسول الامام » پاسخ وی را داده است و این كتاب چاپ شده است و كتاب « الافحام ..» در واقع مناظره ای بین سید محمود حسنی و انصار امام مهدی (ع) است این كتاب را مطالعه كن و در آن بیندیش تا حقیقت را بشناسی و ازخداوند می خواهم كه تو را به راه راست هدایت كند و حق را به تو نشان دهد و باطل را به تو نشان دهد ودوری از باطل را روزی ات گرداند .

سيد احمد الحسن
جمادي الأول / 1426 هـ ق

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
( تدبروا كلامي يا من تدعون طلب الحق أتيت لأشهد للحق وأبين الحق لم آتِ ليتبعني الناس، غايتي أن أبين الحق وأميز الباطل،
ولهذا اقول لا يتوقع احد مني المداهنة، هيهات منا ترك شيء من الحق، او غض النظر عن شيء من الباطل
طلبا لمودة هذا او رضا ذاك، فما عند الله خير للابرار) احمد الحسن (ع).

فرياد زينب
فرياد زينب

تعداد پستها : 91

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پاسخ به سؤالات مختلف از طريق سيد احمد الحسن (ع) - صفحة 2 Empty رد: پاسخ به سؤالات مختلف از طريق سيد احمد الحسن (ع)

پست من طرف فرياد زينب الإثنين 10 نوفمبر - 3:34

س / برای چه همیشه برای علماء دلیل و برهان می آوری و می گوئی كه اگر علماء باشند من معجزه نشان خواهم داد پس برای چه این جهت و برهان را برای عوام نمی آوری تا از تو پیروی كنند همانطوریكه رسول الله این كار را كرد و اگر بگوئی كه موسی (ع ) ابتدا برای فرعون دلیل و برهان آورد، جواب این است كه فرعون از قدرت نظامى برخوردار بود و می توانست بنی اسرائیل را نابود كند، حال آنكه در رابطه با علما برعكس این است و در آخر از شما می خواهم كه یک عكس از خودت را برایمان ارسال فرمائيد تا خودت را بشناسم.
والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته

محمّد الهلالي
العراق/العمر26 سنة
5/ج1/1426هـ.ق

1 ) عوام مردم یا بنده اند و یا آزاد
اگر آزاد باشند پس دلایل زیادی برای حقانیت این دعوت وجود دارد. این دلایل همان دلایل پیامبری رسول الله محمّد (ص) است و از جمله اینكه معجزه های بسیاری و اخبارغیبی زیادی با انصار امام مهدی رخ داده است كه در كتابی جمع و چاپ ومنتشرشده است.
2 ) آیا همه مرم باید معجزه ببینند ؟!
پس جز حُذیفه تسبیح سنگریزه ها در دست حضرت محمّد (ص) را كسی ندیده.
وكسی با گرگ حرف نزد جز یک یهودی ، و گریه ساق درخت بخاطر اشتیاق به حضرت محمّد (ص) را نشنیده جز اصحاب وانصار حضرت (ص) . و راه رفتن درخت را به جز اندكی از كافران قریش كسى نديد ؛ واینچنین است دوشیدن شیرگوسفند أم معبد وغيره از معجزات حضرت محمّد (ص).
وشبیه این معجزات دراین دعوت نیز اتفاق افتاده است که از جمله معجزه هائی كه انجام داده ام این است كه به چشمان بعضی از طلاب حوزه علمیه در نجف در آغاز دعوتم درزمان صدام كافر (لعنه الله) دست كشیدم و پرده از روی چشمانشان کنار رفت و آنان فرشتگان و ملكوت آسمان را دیدند و برای برخی از آنها معجزات مادی نیز اتفاق افتاده است ولی بعد از مدتی كافر شدند و گفتند جادوگر است و جن احضار می كند و ...و... گوئی اینكه سخن پروردگار سبحان را نشنیده بودند که فرموده است:

( وَلَوْ فَتَحْنَا عَلَيْهِمْ بَاباً مِنَ السَّمَاءِ فَظَلُّوا فِيهِ يَعْرُجُونَ # لقالوا انما سکرت ابصارنا بل نحن قوم مسحورون) ( الحجر – 14 )
( واگر ما بر این كافران امّتت دری از آسمان را بگشائیم تا به طور پیوسته در آسمانهاعُروج كنند # باز هم می گویند: ما را چشم بندی کرده اند بلکه ما سرتاپا سحر شده ایم)

حال بعضی از اینها آمدند ودوباره بیعت كردند ای برادر شما دل مرا خون کردید همانطور كه گذشتگان شما دل امیرالمؤمنین (ع) را خون کردند.

سيد احمد الحسن
جمادي الأول / 1426 هـ ق

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
( تدبروا كلامي يا من تدعون طلب الحق أتيت لأشهد للحق وأبين الحق لم آتِ ليتبعني الناس، غايتي أن أبين الحق وأميز الباطل،
ولهذا اقول لا يتوقع احد مني المداهنة، هيهات منا ترك شيء من الحق، او غض النظر عن شيء من الباطل
فرياد زينب
فرياد زينب

پست من طرف فرياد زينب الإثنين 10 نوفمبر - 3:40

س / بسم الله الرحمان الرحيم
من (و پناه می برم به خدا از شر منیت) یكی از ایمان آورندگان هستم که خداوند اين نعمت را بر من ارزانى داشت تا به دعوت شما ایمان آورم.
در خواب سید احمد الحسن را دیدم گویا او از كسانی است كه امام زمان (ع) را همراهی می كند و گویا من او را می شناسم و من در گذشته از مقلدين سید علی موسوی يا همان فرقه شیخیه بودم. از شما تقاضا دارم كه توضیحاتی درباره خمس و زكات بدهید و نظر خودتان درمورد حکم گوشت هندی كه از كویت وارد می شود و آن گوشت گوساله ای است كه چرخ نشده است را بفرمائید که آیا خوردن آن حلال است یا حرام؟

خواهر
رشا من البصرة
8/ج1/1426هـ.ق.

خواهر مؤمنه سلام عليكم ورحمة الله وبركاته
ازخداوند می خواهم كه به همه مؤمنان چه زن و چه مرد خیر دنیا و آخرت بدهد اما خمس وزكات جزئیات بسیار زیادی دارند ولی من بطورخلاصه چیزهائی را می گویم.
خمس مختص به امام معصوم (ع) است ومختص كسانی كه بر مردم حجیت دارند وآنها اوصیاء ائمه (ع) می باشند وآن ها می توانند این خمس را هر جا كه خواستند صرف كنند، خمس در مواردی مثل اموال و دارائی جدید واجب است ، خانه ای كه انسان در آن زندگی می كند و نیز اثاثیه هایی كه استفاده می شود و ماشینی كه انسان جهت نقل وانتقال بدان نیازمند است و نیز منبع در آمد انسان خمس ندارند ولی اگر انسان خانه دیگری داشته باشد یا ماشین دیگری یا منبع در آمد دیگری داشته باشد پس خمس در این موارد واجب است.
اما گوشت هندی كه وارد می شود خوردنش حرام است تا ثابت شود كه آن بدست مسلمان وبه شكل شرعی وصحیح ذبح شده است.

سید احمد الحسن
جمادي الأول / 1426 هـ ق

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فرياد زينب
فرياد زينب

پست من طرف فرياد زينب الإثنين 10 نوفمبر - 4:06

س / زمانی كه انسان دعوت شما را می شنود خنده اش می گیرد چون دلایل وبرهان كافی بر این دعوت وجود ندارد و این دعوت شما انسان را به یاد افراد گمراه وباطل و مغرض می اندازد كه قبل از ظهور امام مهدی (ع) می آیند چه چیزی شما را از این افراد متمایز می سازد.

حسين العوادي - عراق
11/جمادي الأول/1426

این دعوت با دلایل زیادی تایید شده است و من ( و پناه می برم به خدا از شرمنیت) به كسی نمی گویم كه كوركورانه از من تبعیت كند بلكه می گویم، چشمانت را بازكن و دلایل را درست تشخیص بده و صاحب حق را بشناس تا خودت را از آتش نجات دهی در كنار دعوت حق همیشه ادعاهای باطلی نیز وجود داشته مثل وضعیت زمان رسول الله (ص) كه همزمان با وی مسیلم كذاب و امثال وی ادعای پیامبری می كرد.
مفضل بن عمر مى گوید:

شنیدم كه اباعبدالله (ع) می فرمود « از مشهور شدن بر حذر باشید به خدا سوگند كه امام شما برای مدتی از زمان غائب می شود تا شما مورد آزمایش قرار بگیرید تا اینكه گفته می شود كشته شد، مُرد، هلاك شد، به كجا رفت؟ و مؤمنان اشك می ریزند و مثل كشتی ای می شوند كه در امواج دريا وارونه می شود و جز آنهائی كه خداوند از آنها عهد و پیمان گرفته و ایمان در قلبشان نفوذ كرده كسی نجات پیدا نمی كند و 12 پرچم شبیه به هم برافراشته می شوند. راوى گفت: پس من گریه كردم و گفتم: چكار بايد كرد؟ امام (ع) فرمود: خورشيد را از پنجره می بینی؟ به خدا قسم پرچم ما از این خورشیدهم روشنتر است) العاض – الشیخ الكلینی ج 1 ص 336

پس امام (ع) تشریح كردند كه دعوت حق روشنتر از خودشید است پس این دعوت نیز از خورشید روشنتر است چون دلایل و اسباب آن ، همان دلایل انبیاء و پیامبران و محمّد (ص) و ائمه (ع) است پس به دلایل این دعوت توجه كن و آن را با دلیل دعوت رسول اكرم (ص) مقایسه كن برخی از این دلایل را می توانی در كتاب « النورالمبین » تألیف استاد « ضیاء زیدی » و « البلاغ المبین » تألیف « شیخ ناظم عقیلی » مشاهده كنی در این صورت خواهی دید كه دلایل بسیاری زیادی در مورد این دعوت وجود دارد از جمله وصّیت رسول اكرم (ص) در روایات اهل بیت (ع)، علم، حقیقت، هدایت، مباهله، قسم برائت، خواب دیدن رسول اكرم (ص) و ائمه (ع) كه بسیاری از مؤمنان دیده اند و معجزات و غیبیات. و اگر همه این دلایل سودی به تو نرساند

( فَارْتَقِبْ يَوْمَ تَأْتِي السَّمَاءُ بِدُخَانٍ مُبِينٍ * يَغْشَى النَّاسَ هَذَا عَذَابٌ أَلِيمٌ )( الدخان 10 – 11 )
( پس منتظر روزى باش كه درآسمان دودى آشكار پديد آید ( این از علامات ظهور است ) * آن دود آسمانى كه عذابى دردناك است مردم را احاطه می كند)

در آن هنگام به همراه آنهائى كه مى گويند بگو:

( رَبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ ) ( الدّخان – 12 )
(پروردگارا اين عذاب را از ما بر طرف ساز که ما البته ايمان مى آوريم )

و جواب مى آيد كه :

( أَنَّى لَهُمُ الذِّكْرَى وَقَدْ جَاءَهُمْ رَسُولٌ مُبِينٌ * ثُمَّ تَوَلَّوْا عَنْهُ وَقَالُوا مُعَلَّمٌ مَجْنُونٌ ) ( الدّخان 13 – 14 )
( چگونه متذكر شده و ايمان مى آورند در صورتى كه فرستاده ای آشکار به سویشان آمد * سپس ازاو روی برگرداندند و گفتند: او تعلیم یافته ای ديوانه است)

پناه بر خدا آیا از حال امتهای پیشین عبرت نمی گیرید پس وضعیت شما امروز مثل وضعیت یهود با پیامبرانشان است. آیا از كلام خداوند پند وعبرت نمی گیرید، به وضیت خودتان بنگرید آیا همان وضعیت علمای یهود و مقلدانشان نیست آن موقع كه زكریا (ع) و یحيی (ع) و عیسی (ع) را مسخره می كردند. شما را به خدا قسم فرق شما با آنها چیست؟
اگر از كسانی باشی كه به سخن حق گوش فرا می دهند حتما با حالت گریان خواهی گفت: به خدا قسم از یهود و ازعلمای یهود هم بد تریم، آنهائی كه به امور دنیا چسبیدند و با انبیاء و یاران انبیاء كه به آخرت و ملكوت آسمانها و غیب ایمان داشتند جنگیدند.
چه چیزی باعث می شود كه من و مؤمنان را به باد مسخره بگیرید؟‌

( اقْرَأْ كِتَابَكَ كَفَى بِنَفْسِكَ الْيَوْمَ عَلَيْكَ حَسِيباً ) ( الإسراء – 14 ).
( ‌كتاب اعمالت را بخوان و بنگر كه در دنیا چه كرده ای كه تو خود برای رسیدگی به حساب خویش كافی هستی )

در طول قرنها مسخره كننده ها چه كسانی بودند ؟ آیا شنیده یا خوانده ای كه انبیاء ، پیامبران و مؤمنین كسی را مورد مسخره قرار دهند ؟‌ ولی تو می بینی كه استهزاء و مسخره كردن عادت و شیوه تكذیب كننده ها و كافران است.
چه بد قومی هستید شما ای اهل عراق از بزرگانتان كه از آمریكا پیروی می كنند تبعیت می كنید و دموكراسی آمریكا را تایید می كنید و به حكومت ظالمان راضی شدید و عذر كسانیكه امیرالمؤمنین (ع) را از مقامش کنار زدند را موجه دانستید و از همان راهی كه آمده بودید برگشتید و به حكومت خداوند كافر شدید. با این دعوت حق بخاطر مادیات و این دنیای چرک آلود جنگیدید از كسی پیروی كردید كه مال و دنیای او جز ضرر چیزی نداشت همانطوریكه اهل مكه از ابوسفیان پیروی كردند و با جدم رسول الله (ص) جنگیدند. برای چه با من دشمنی می کنید در حالیكه من شما را به كتاب خدا و ولی خدا حضرت مهدی (ع) و رد باطل و اهل باطل دعوت می كنم، من برای اصلاح امت جدم رسول الله (ص) و بفرمان پدرم امام مهدی (ع) آمده ام همانطوریكه حسین (ع) قیام كرد پس اگر از رهبران گمراه تبعیت كنید این همان كاری است كه پدران شما انجام دادند و از گمراهانی مثل شبث بن ربعی، شمربن ذی الجوشن، و شریح قاضی پیروی كردند و به ابن زیاد و یزید (كه لعنت خداوند بر آنان باد) برای كشتن امام حسین (ع) كمك كردند و بدرستيكه اشك در چشم و بغض در گلو است) انا لله وأنا إليه راجعون

( وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ ) ( الشعراء – 227 )
( و آنان كه ظلم و ستم كردند به زودی خواهند دانست كه به چه كیفرگاهی و دوزخ انتقامی بازگشت می كنند)

ولا حول ولا قوة إلا بالله العلي العظيم در آیه زیر خوب اندیشه كنید:

( إِنَّهُ كَانَ فَرِيقٌ مِنْ عِبَادِي يَقُولُونَ رَبَّنَا آمَنَّا فَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَا وَأَنْتَ خَيْرُ الرَّاحِمِينَ * فَاتَّخَذْتُمُوهُمْ سِخْرِيّاً حَتَّى أَنْسَوْكُمْ ذِكْرِي وَكُنْتُمْ مِنْهُمْ تَضْحَكُونَ * إِنِّي جَزَيْتُهُمُ الْيَوْمَ بِمَا صَبَرُوا أَنَّهُمْ هُمُ الْفَائِزُونَ) ( المؤمنون 109 – 111 )
( بدرستیکه طایفه ای از بندگان صالح من روى به من آورده و عرض می كردند بارالها ما به تو ایمان آوردیم تو از گناهان ما درگذر و در حق ما لطف و مهربانی فرما كه تو بهترین مهربانان هستی * درآن وقت شما كافران آن بندگان خالص مرا مسخره می كردید تا آنجا كه مرا بكلی فراموش كرده و بر آن خداپرستان خنده و استهزاء می نمودید * من هم امروز جزای صبر و آزار و سخریه شما را به آن بندگان پاك خود خواهم داد و‌آنها امروز سعادتمند و رستگاران عالمند)

پس شما مسخره كنید و بسیار بخندید ، سنت گذشتگان خود را زیر پا نگذارید ؟!! و به زودی ثمره آنرا خونهای جاری برداشت خواهید کرد، وآیندگان به شما لعنت خواهند فرستاد، همانطوریكه امروز كسانیكه با حضرت محمّد (ص) جنگیدند واو را مسخره كردند مورد لعنت قرار می گیرند وفردا خواهید فهمید كه چه كسی سود برده است زمانی كه علمتان سودی براى شما نخواهد داشت.
ومن (و پناه می برم به خدا از شر منیت)، داستان این رویا را برای شما می گویم تا شاید پند وعبرت بگیرید (در خواب دیدم كه یكی از شیخهای حوزه علمیه نجف كه من او را می شناسم در كنار من ایستاده بود و در نزدیكی ما گروهی از فرشتگان كه به شكل انسان بودند ایستاده بودند پس از آن شیخ درباره من سؤالی كردند و دلایل این دعوت را به وی عرضه كردند پس شیخ این دعوت را تكذیب كرد پس شخص عظیم مهيب وعظيم القدر كه گویا بر این فرشتگان وهمه عالم رؤیا سیطره داشت آمد پس فرشتگان به شیخ مذکور گفتند این شخص عظیم القدرنیز دعوتی دارد و اینها دلایل دعوت وی هستند وملائکه به شیخ دلایل دعوت همان شخص راعرضه كردند پس شیخ گفت: دعوت این شخص همانند دلایل دعوت سید احمد الحسن است پس ملائكه به آن شیخ گفتند: آیا می دانی كه این مرد كیست؟! ‌این شخص حضرت محمّد بن عبدالله پیامبر خدا (ص‌) صاحب شمشیر برنده و وصاحب تير تیز است پس شیخ یاد شده گفت: من نه به محمّد (ص) و نه به احمد ایمان دارم سپس روى برگرداند) و به خداوند قسم مى خورم كه من این رؤیا را دیدم كه در این رؤیا رسول اكرم (ص) نیز بود، و من این رؤیا را به عنوان دلیلی كه بر حقانیت این دعوت باشد برایت نگفتم اگر چه رؤیا نیز دلیل است ولی من این رؤیا را برایت گفتم چون آن را نامه ای از جانب خداوند می دانم شاید خداوندتوسط این رؤیا به تو ودیگران سود برساند و تو و امثال تو از این رؤیا پند و عبرت بگیريد، سپاس خداوندی را كه ما را مؤمن به ملكوت آسمانها و غیب وآخرت كه آن از غیب است قرار داد، و در آخر می گوییم كه سپاس خداوند یکتا را. ولعنت خداوند برهر كافر لجوج که به ملكوت آسمانها وغيب ایمان ندارد.

سيد احمد الحسن
جمادي الأول/ 1426 هـ . ق

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فرياد زينب
فرياد زينب

پاسخ به سؤالات مختلف از طريق سيد احمد الحسن (ع) - صفحة 2 Empty السلام علی من طبع الهدی!

پست من طرف ???? الإثنين 1 مارس - 8:31

السلام علیک یا احمد الحسن الکذابة

سلام بر تو ای بسیار دروغ گو

چه ای؟

ببین آقا به شما بگم با این کار خودت رو نسوزون این کارو نکن نکنه کسی گولتو بخورو بشمی مثل اونی که خدا بش میگه (به عزتم تا اونایی رو که منحرف کردی زنده نکنی و بر نگردونی نمی بخشمت)ا
ای آقا این دوکونا پره هر کی میاد یه ادعایی می کنه توف میزنه رو شیرینی تبرک میده مردم خر می خورن حالشو می برن و یا خیلی چیزا دیگه که نشونه نادانی مردمه نسبت به مسئله ظهور

تو اگر وصی خدا و پیغمبری که خدا بزنه تو کمرت امشب میای خواب من می دونم اگر بیای شاید... البته بنده من هم می تونم
هشدار ای گمراه شما خودتون نشانه ظهورید! ای
بله خودت که ادعا دروغ می کنی الحمد لله

من پست دادن اینجا رو حروم می دونم ولی وظیفه خودم را به عنوان یه شیعه 12 امامیه می دونستم که بیام بگم
خدا شاهده که شاید خدا هم راضی نبود خواهش کردم که شد (البته به خودت نگیر) ا

تو امام نیستی بدعت نذار

الحذر از اینکه روزی بیفتی به حسرت
الحذر از روزی که بیفتی به توبه و استغفار
الحذر از روزی که دیگه دیر شه

آقای احمد الحسن نکن این کارو برو توبه کن خدا می بخشه از این چیزا چیزی آیدت نمیشه تو دین بدعت نذار و ما رو هم بدنام نکن و تهمت نزن

انّ الله بصیر بلعباد

من با ادله اومدم
اگر هم راست می گویی یه جوابی بده روان نه مل این بیچاره ها بذاری سر کار سه چهار تا چی اجق وجق بیاری این از نشانه یه امامه که سوال نپرسیده رو بگه حالا سوال نپرسیده منو بگو؟

این رمزیه

آتاهیدگ
حمبنراگکمخراششهیمشرانناا

????
مهمان

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة