انصار امام احمد الیمانی صلى الله عليه وآله
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

رؤياهاى صادقه

رؤياهاى صادقه Empty رؤياهاى صادقه

پست من طرف اسراء الجمعة 17 أكتوبر - 6:39

بسم الله الرحمن الرحيم

س1 ) یک بار مولایم امام زمان (ع) را در خواب دیدم که از پنجره اطاق با من حرف می زد ومن داخل اطاق بودم به من گفت که من بسیارنزدیک هستم سپس به خانه بزرگی که نزدیک آنجا بود اشاره کرد وگفت : این خانه من است اگربه پشت بام آن خانه بروی باغ سرسبز و بزرگی را خواهی دید . سید احمد الحسن ، تفسیر این خواب چیست ؟ خداوند به شما خیر دهد .

علاء رزاق - 6/ربیع الأول/1426 هـ ق

ج ) بسم الله الرحمان الرحیم والحمد لله رب العالمین

اما سرسبز بودن ، دین است و پشت بام ، بالا رفتن در ملکوت آسمان هاست . این رویا یک بخش ساده ای هم دارد و آن سایت انصار در اینترنت است وباغ سرسبز، دانش موجود در این سایت است و پشت بام همان امواج یعنی راه اتصال به اینترنت است وپنجره همان پنجره سایت است وخانه بزرگ همان خود سایت است چون پنجره درمقایسه با سایت کوچک است .

سید احمد الحسن

والحمد لله رب العالمين

اين مطلب آخرين بار توسط اسراء در الجمعة 24 أكتوبر - 5:21 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
اسراء
اسراء

تعداد پستها : 188

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رؤياهاى صادقه Empty رد: رؤياهاى صادقه

پست من طرف اسراء الجمعة 24 أكتوبر - 5:02

بسم الله الرحمن الرحيم
س 2 ) از توجه شما به انسان گمراهی مثل خودم که بدنبال امامش هست ولی خودخواهی وحب دنیا مانعش می شود بسیار سپاسگزارم . خوابی دیده ام که می خواهم با شما در میان بگذارم فکر می کنم درباره موضوع سید احمد الحسن باشد . یک سال پیش من وگروهی از دوستانم درباره موضوع سید احمد الحسن و اینکه چه مقدار سخنانش صحت دارد گفتگو می کردیم و در همان شب من در خواب دیدم که خودم و برادرم و دوستم سید «غالب » جلوی در مرقد امام (ع) ایستاده ایم ، همان دری که قبل از در ضریح مطهر امام (ع) می باشد و به ضریح که با نور زيادى احاطه شده بود نگاه می کردیم و انگار که ما از در اوّل رد شدیم وفقط در دوّم در مقابل ما باقى مانده بود . این رؤیای من بود و خداوند داناتر است
علاء رزاق - 7/ ربیع الأول/1426 هـ ق
ج ) بسم الله الرحمان الرحیم والحمد لله رب العالمین
اِن شـاء الله کـه چـنـیـن اسـت
سید احمد الحسن
اسراء
اسراء

تعداد پستها : 188

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه