انصار امام احمد الیمانی صلى الله عليه وآله
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

طلب مناظره

طلب مناظره Empty طلب مناظره

پست من طرف خادم تالآر الأربعاء 15 أكتوبر - 16:04

بسم الله الرحمان الرحيم

دين حق الهی در هر زمان يكي است و تعدد بذیر نمی باشد.هما نگونه که حجت خدا بر مردم در هر زمان يكي است و تعدد حجت الهی امكان ندارد و در حال حاضر دين هاي الهي موجود بر زمين, اسلام و مسيحيت و يهوديت می باشد و هر دين به فرقه هايی تقسيم مي‌ شود.
و من, این بندة مسکين ومستکين در مقابل بروردگار, بزرگان علمای ادیان سه گانه الهي در هر جای زمين که باشند را براي مباهله(1) وشناخت صاحب حق دعوت می کنم
{فَمَنْ حَاجَّكَ فِيهِ مِنْ بَعْدِ مَا جَاءَكَ مِنْ الْعِلْمِ فَقُلْ تَعَالَوْا نَدْعُ أَبْنَاءَنَا وَأَبْنَاءَكُمْ وَنِسَاءَنَا وَنِسَاءَكُمْ وَأَنْفُسَنَا وَأَنْفُسَكُمْ ثُمَّ نَبْتَهِلْ فَنَجْعَلْ لَعْنَةَ اللَّهِ عَلَى الْكَاذِبِينَ}(آل عمران/61).
بس اگر دعوت مرا باسخ نکويند بدانند كه خودشان و تابعينشان در گمراهی روشنی هستند و خدای متعال ايشان را به عذاب وعقوبات خود( كه مدتی است ملائکه , اهل زمين رابا آن مورد هدف قرار داده اند) گرفتگار می کند وبه تحقیق چند سالی است که عذاب بر اهل زمين نازل می شود وبه خدا سو گند که عذاب نازل نمي ‌شود. مگر اينكه دعوتی الهي بر زمين وجود داشته باشد وصاحب آن تکذيب شود .
{مَنِ اهْتَدَى فَإِنَّمَا يَهْتَدِي لِنَفْسِهِ وَمَنْ ضَلَّ فَإِنَّمَا يَضِلُّ عَلَيْهَا وَلاَ تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَى وَمَا كُنَّا مُعَذِّبِينَ حَتَّى نَبْعَثَ رَسُولاً}(الإسراء/15).
(هر کس که هدايت شود هدايتش به سود خودش می باشد وهر کس که کمراه شود کمراهيش به ضرر خودش می باشد وهيچ کس گناه ديگری را به د وش نخواهد کشيد وما مرد مرا عذاب نمی کنيم مگر بعد آز فرستادن رسول)
(1)(ومباهله آنست که دو طرف دست در دست هم می دهند واز خداوند می خواهند که هر کدام از ايشان راکه دروغگوست لعنت کند ونتیجتا شخص دروغگو در همان دم هلاک می شود ).

فرستاده حضرت مهدی(ع)
سيداحمد الحسن
شوال1426 هـ.ق.
آبان 1384 هـ.ش.
خادم تالآر
خادم تالآر
خادم
خادم

تعداد پستها : 11

http://farsy.mahdyoon.org/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه