شناسنامه سيد احمد يمانی عليه السلام

اذهب الى الأسفل

شناسنامه سيد احمد يمانی عليه السلام

پست من طرف خادم تالآر في الإثنين 6 أكتوبر - 21:33

بسم الله الرحمان الرحيم
اللهم صل على محمد وال محمد الائمة والمهديين وسلم تسليما
1- نام :امام احمد يمانى .
2- نسبت با امام مهدى الحجة ابن الحسن عليه السلام: او را وصى وفرستاده امام الحجة بن الحسن ع و براى همه مردم و
3- متولد شهر بصره .
4- تحصيل:مهندس راه وساختمان .
5- در حوزه نجف تدریس تفسیر قرآن می فرمود(ع).
6- امام مهدی علیه السلام بیش از 6 سال پیش او را برای اصلاح در حوزه علمیه نجف فرستاد و ایشان از همان وقت مشغول اصلاح علمی و عملی واقتصادی در حوزه نجف و همچنین در مجتمع عمومی شدند:
1- اصلاح علمی: وآن به این خاطر بود که در حوزه علمیه قرآن تدریس نمیشد که ایشان به این امر مبادرت فرمود وقضیه امام مهدی(ع) را ترویج داد.
2- تنها كسي كه درنجف اشرف بر ضد اقدام صدام (لع)مبنی بر نوشتن قرآن با خون نجسش حرکت کرد وعلنا تصریح کرد که صدام این عمل را برای تقرب به شیطان انجام داده است و از طرف نیروهای صدام مورد تعقیب قرار گرفت و همچنین فرمود که صدام با این عمل مرگ خود را امضا و پایان حکومت خود را مسجل کرد و ایشان بر علمای نجف به خاطر سکوتشان در برابر این عمل اعتراض شدیدی نمود.
3- اصلاح عملی: وآن به این خاطر است که حوزه علمیه امر به معروف ونهی از منکر را ترک کرد ه است وهمچنین به امور مردم اعم از امور دینی و معیشتی اهتمام ندارد.
4- اصلاح : ایشان نهضتی بر ضد فساد مالی در حوزه علمیه را شروع کرد و طلاب زیادی او را در این امر کمک کردند وحتی در یکی از روزها با سی نفر از طلاب بر یکی از وکلای مراجع داخل شد و به او گفت که باید آن مرجع را از فساد موجود در اموالش آگاه کند همانطور که به دیگر مراجع نیز ابلاغ کرد که فساد مالی و سوء استفاده وکلاء و اطرافیانشان از اموال بیت المال را قطع کنند و به فقرا و مساکین (که اموال حق ایشان است) سهمی بدهند.
5- تقریبا پنج سال پیش در زمان صدام (لع) اعلان کرد که از سوی حضرت مهدی (ع) فرستاده شده است که نیروهای صدام به دنبال وی آمدند ولی خداوند ایشان را از شر نیروهای طاغوت نجات داد و ایشان الان مردم را به سوی حضرت مهدی (ع) دعوت می کند و برای حضرت مهدی (ع) بیعت می گیرد و مقدمات ظهور مقدسش را فراهم می سازد .
avatar
خادم تالآر
خادم
خادم

تعداد پستها : 11
تاريخ التسجيل : 2008-10-06

خواندن مشخصات فردي http://farsy.mahdyoon.org/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رد: شناسنامه سيد احمد يمانی عليه السلام

پست من طرف مونا في الأربعاء 10 أغسطس - 2:12

كي گفته احمد حسن فرستاده امام زمان؟استغفرالله توروخدا بريد توبه كنيد.نامزد منم گول اين عوضي هارو خورده.نمازش رو يجور ديگه ميخونه.بهش گفتم دروغه ولي حرفمو باورنكرد.اينا دل امام زمان رو ميرنجونند.الله اكبر.لعنت بهت احم حسن عوضي

مونا

تعداد پستها : 3
تاريخ التسجيل : 2011-08-10

خواندن مشخصات فردي

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد